ČNS Praha, 59. aukce

21.střelecký pluk Terronský - Čáslav 1948 - oslavy

Položka 2154
Vyvolávací cena: 80 CZK
Docílená cena: 110 CZK

Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky

21.střelecký pluk Terronský - Čáslav 1948 - oslavy 30.výročí založení, Nesign., zlacený bronz 28x21 mm s jehlicí

Zachovalost: 1