ČNS Praha, 59. aukce

10.stř.pluk Jana Sladkého Koziny - na paměť 250.výr.

Položka 2153
Vyvolávací cena: 1 300 CZK
Docílená cena: 1 900 CZK

Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky

10.stř.pluk Jana Sladkého Koziny - na paměť 250.výr. hrdelního soudu nad J.S.Kozinou, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 43x55 mm se zavír.špendlíkem R!

Zachovalost: 1