Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý, b.l. (cca 18.století) Poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 19.358g, Don.3453, stopa po oušku