ČNS Praha, 59. aukce

Tolar 1638 na navrácení mariánských obrazů odcizených

Položka 1053
Vyvolávací cena: 15 000 CZK
Docílená cena: 26 000 CZK

Stará Boleslav

Tolar 1638 na navrácení mariánských obrazů odcizených Švédy v roce 1632, Sign.Scultet, Ag 43mm, 29.232g, Don.4086, MZČ.46/1, Přib.210, nep.nedor., patina RR!