ČNS Praha, 59. aukce

Putinati - chrám a latinský opis / chrám

Položka 1039
Vyvolávací cena: 1 000 CZK
Docílená cena: 1 000 CZK

Milán - katedrála - založena 1386

Putinati - chrám a latinský opis / chrám, bez opisu, Sign., měď 47mm, 51.748g, vlas.rysky, krásná patina