ČNS Praha, 80. aukce

Svěcení chrámu svatého Vavřince 14.X.1877

Položka 980
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 380 Kč

Vavřinec u Kutné Hory

Svěcení chrámu svatého Vavřince 14.X.1877, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, Přib.364, dr.hr., dr.rysky, patina