ČNS Praha, 80. aukce

Weyer

Položka 966
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Hradec Králové-biskupství, Mořic Pícha, 1869 - 1956

Weyer, Špánek - AR jeton na 10 let instalace 1941 - znak s kardinálským kloboukem, opis / 7-řádkový nápis v ozdobné kartuši, Sign., Nepunc., 24mm, 3.893g, pat.