ČNS Praha, 80. aukce

AR menší jeton na holdov. v Sedmihradsku 1837 - hlava

Položka 886
Vyvolávací cena: 700 Kč
Docílená cena: 1 700 Kč

Ferdinand V., 1835 - 1848

AR menší jeton na holdov. v Sedmihradsku 1837 - hlava zprava, opis / korunovaný znak, opis, Nesign., 18mm, 3.285g, Nov.E.3b, P.4/7, M.2570, krásná patina