ČNS Praha, 80. aukce

Roettiers - AE jeton na holdování v Namuru 1717 -

Položka 861
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Karel VI., 1711 - 1740

Roettiers - AE jeton na holdování v Namuru 1717 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak a opis, Sign.R, 30mm, 9.983g, M.1492, Nov.V.1a, pěkná patina, téměř