ČNS Praha, 80. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 457
Vyvolávací cena: 900 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Commodus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 27 (= 186/187), hlava Ammona zprava, podob. jako SGI.2067, K-G.41/84, Dat.3900, 13.366g, mírně kor., patina

Zachovalost: -1/2