ČNS Praha, 80. aukce

AE Drachma

Položka 454
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Hadrianus, Egypt, Alexandria

AE Drachma, 35mm, rok 3 (= 117/119), ležící Nil, hroch, podobný jako SGI.1259, K-G.32/92, Dat.1799, 23.617g, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-