ČNS Praha, 80. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 453
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 800 Kč

Hadrianus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 12 (= 127/128), sedící Serapis zleva, podobná jako SGI.1256, K-G.32/456, Dat.1476, 13.145g, letopočet opisem, pěkná patina

Zachovalost: -1/2