ČNS Praha, 80. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 450
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Nero, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 12 (= 65/66), hlava Alexandrie zprava, SGI.633, K-G.14/88, RPC.5289, Dat.204, 12.649g, nepravidelný okraj, vady materiálu, patina

Zachovalost: -1/1-