ČNS Praha, 80. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 449
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Nero, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 11 (= 64/65), sedící orel zleva, podobná jako SGI.632, K-G.14/82, RPC.5283, Dat.270, 12.901g, nep.exc., skvrna, patina

Zachovalost: -1/2