ČNS Praha, 80. aukce

AE Antoninianus

Položka 397
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 150 Kč

Aurelianus, 270 - 275

AE Antoninianus, Rv:"VIRT.MILITVM.", císař a Virtus držící Victorii, S.3171, RIC.56 - mincov. Řím - blíže nedat., exc., nepravidelný tvar střížku, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-