ČNS Praha, 80. aukce

2 Dinar 1915

Položka 3073
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 240 Kč

Srbsko, Petar I., 1903 - 1918

2 Dinar 1915, Sign.Schwartz, KM.26.1 (Ag835), 10.004g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř