Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Francie, Ludvík XVIII., 1814, 1815 - 1824
Decime 1815 BB, Strasbourg, KM.701 (bronz), 18.291g, dr.vady materiálu, dr.hr., dr.rysky, patina