ČNS Praha, 80. aukce

Španiel - čtyřdukátová medaile na 10 let ČSR 1928 -

Položka 287
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Docílená cena: 32 000 Kč

Československo, období 1918 - 1939

Španiel - čtyřdukátová medaile na 10 let ČSR 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign., Punc., Au986, 28mm, 13.958g