Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Gablonz (Jablonec n.N.) 1896 - 25 let spolku císaře Maxmiliána, Sign.Pichl, bronz 45 mm, pěkná patina