Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Buštěhrad 1891 - slavnost svěcení praporu spolku sv. pána Em. z Friedbergu - Mírohorského, Nesign.(Pátek/ Kettner), Ag 34mm, 12.957g, Indra.str.37, st., patina