ČNS Praha, 80. aukce

Autoklub RČS - členský odznak - na chladič

Položka 2579
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Motoristické medaile a plakety

Autoklub RČS - členský odznak - na chladič automobilu, Nesign., smaltovaný pozlacený bronz 88x95 mm, chybí upínací drátky

Zachovalost: 1