ČNS Praha, 80. aukce

Vynálezcům ruchadla bratrancům Veverkům 8.9.1883 -

Položka 2413
Vyvolávací cena: 120 Kč
Docílená cena: 480 Kč

Pardubice

Vynálezcům ruchadla bratrancům Veverkům 8.9.1883 - zdokonalený pluh, opis / 6-řádkový nápis v lipovém věnci, Nesign., měď 28mm, patina, téměř