ČNS Praha, 80. aukce

Lauer - odhalení pomníku padlých 49.pěšího pluku 1896

Položka 2405
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Hradec Králové

Lauer - odhalení pomníku padlých 49.pěšího pluku 1896 - svobod. pán Hess, dva opisy/ pomník padlých, opisy, Sign., zlacený bronz 35 mm s pův.ouškem, 17.245g R!