ČNS Praha, 80. aukce

1/2 Stuiver 1813 - novoražba

Položka 2065
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 850 Kč

Essequibo and Demerary, George III., 1760 - 1820

1/2 Stuiver 1813 - novoražba, Sign."T.W", KM.9 (měď), pěkná patina