ČNS Kroměříž, 111. aukce

Položka 2474
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 22.11.2014, 12:00:00.

Rakousko, nesign. Obecní rada města Vídně 1848, znak/5řádkový nápis, patina, Cu 38mm dírka