ČNS Hradec Králové, 135. aukce

Premijní medaile za chov koní b.l. Ve věnci poprsí F. J. I. / ve věnci klisna s hříbětem

Položka 1295
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 2 800 Kč

Pátek 20.2.2015, 23:59:00.

Premijní medaile za chov koní b.l. Ve věnci poprsí F. J. I. / ve věnci klisna s hříbětem, nahoře R-U znak. Sign. Jauner. Ag (punc na hr.) ovál 50x42 mm, pův. ouško. n. škr., n. hry