Neděle 21.9.2014, 00:00:00.
MVDr. Miroslav Žurek (sběratel z Hradce Králové). Žeton k 40. narozeninám 2001. Korunovaná ptačí hlava, dvojitý opis / hradecký lev, opis (napodobenina pražského groše). Sign. JJ (Jelínek). Ag 0.987 nepunc., 30 mm, raž. 31 ks
R