ČNS Hradec Králové, 133. aukce

Medaile b.l. Portrét

Položka 146
Vyvolávací cena: 240 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 14.2.2014, 23:59:00.

Vatikán, církevní stát. Pius X. (1903-14)

Medaile b.l. Portrét, titulatura / stojící světice, opis. Sign. SJ. Ag (nepunc.) 26 mm. m. o., n. škr., n. hr.