Sobota 21.9.2013, 15:00:00.
Vatikán, církevní stát. Sv. Evžen I. (655-657). Pamětní medaile. Portrét, opis / 15-ti řádkový nápis. Sign. H. Ražba v Norimberku, cca 18. stol. Cu 38 mm. koroze (měděnka)