ČNS Hradec Králové, 132. aukce

Vatikán, církevní stát. Sv. Evžen I. (655-657). Pamětní medaile. Portrét, opis / 15-ti řádkový nápis. Sign. H. Ražba v Norimberku, cca 18. stol. Cu 38 mm. koroze (měděnka)

Položka 182
Vyvolávací cena: 280 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Sobota 21.9.2013, 15:00:00.

Zachovalost: -1/1