Sobota 21.9.2013, 15:00:00.
Slovensko. Matice Slovenská - na památku vzkříšení, T. Sv. Martin 1919. Slov. znak, nápis / postava nahé ženy s pochodněmi. Sign. K. Bronz 36 mm. n. kor., patina