ČNS Hradec Králové, 132. aukce

NSDAP - Reichstagswahl 1932. Nápisy, opis KAPITULIEREN - NIEMALS! / svastika mezi vztyčenýma rukama. Sign. CHW ?. Bronz 35 mm. patina, n. kor.

Položka 1370
Vyvolávací cena: 700 CZK
Docílená cena: 700 CZK

Sobota 21.9.2013, 15:00:00.

R

Zachovalost: -1/-1