ČNS Hradec Králové, 132. aukce

50 let pobočky 2006. Pamětní denár. Sign. JJ (Jelínek). Ag 0.935 (nepunc.) 20-21 mm, raženo 161 ks. FM-nové (A14/27B)

Položka 1272
Vyvolávací cena: 110 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Sobota 21.9.2013, 15:00:00.