Šejnost Josef, 1878 - 1941
Josef Dobrovský - 100.výročí úmrtí, 1929 Poprsí zprava, opis / mladá lípa, znak, nápis a opis, Sign., Bronz 70 mm, Boh.012b, nákl.500 ks
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
František Ladislav Čelakovský - oslava stých narozenin 1799 - 1899 Poprsí čelně mírně zleva, opis / brk se svitkem papíru na lipových lístcích., opis, Sign., Sn 334 mm_orig.raž.ouško R!
Španiel Otakar, 1881 - 1955
S.K.Slavia - na 20 let klubu b.l. (1913) Klečící sportovec s klubovou vlajkou, opis, Sign., Bronz (litý) 76 mm
Šajn Jaroslav, 1926 - 1995
Jan Zach - rodák čelakovský význačný skladatel - na paměť 250 výročí narození S.O.A.Z. 1949, poprsí čelně, opis / dva znaky, na stromku, opis, Bronz 40 mm
Zeměděl. rada pro Království České - Za zásluhy o zemědělství, b.l. Korunovaný český lev, dvojitý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42 mm, 24,01 g
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Jan Masaryk - in memoriam, 10.III.1948#Br Poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s pavím perem, nápisy, Sign., Bronz 60 mm_R!
Věneček Jiří, 1940 -
Medaile Karla Koželuha - Český tenisový svaz, b.l. Poprsí zprava, opis / logo tenisového svazu, 3řádk.nápis Bronz 60 mm
Vitanovský Michal, 1946 -
Encyklopedie LIBRI 1993, hlava muže mezi knihami, opis / rozevřená kniha na mapě ČR, lat.opis, Bronz 40 mm, 45 g_certifikát
Českobratrská církev evangelická 1918 - 1998 Pohled na chrám, opis / kalich před otevřenou knihou, opis Sign., Bronz 60 mm
Zeman Karel, 1949 -
Zelená Hora - Žďár nad Sázavou - kostel sv.Jana Nepomuckého 1994 Pohled na kostel v gotickém oblouku, opis / pohled na strop kostela, šesticípá hvězda, vročení, Sign.K.Zeman, Punc.Ag 50 mm, 58,98 g
Zuska František, 1887 - 1955
Pardubice - věnování praporu železničnímu pluku, 1935 Starosta předává prapor vojákovi, Zelená brána, opis / okřídlené kolo, opis a nápis, Sign., Bronz 60 mm_orig.etue
Brandýs nad Labem
Karnet-Kyselý - okresní jednota musejní 1911 - 1926 - 1936 8 památek v okvětních lístcích, opis / znaky 5 měst, 10řádk.nápis se jmény členů výboru v ozdobném věnci, Sign.J.Č.I. - K.K. Bronz 52 mm, 50,18 g
Jihlava
Nesign. - soukromý klub sběratelů - deset pet založení 2008 - 2018 Brána Matky Boží, opis / třírádkový nápis, opis, Ag 30,5 mm, 16,60 g MF.C5/5a, náklad 22 ks_R!
Krnov
Československo-polská numismatická konference, 1986#Cu Replika aversu Krnovského dukátu z roku 1561, opis, nápisy v rozích, Sign.JČ, Cu klipa 42x42 mm_jednostranný
0/-
Kutná Hora
Muzeum Kutná Hora - pamětní groš, b.l. Koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Nesign., Punc.987, 28 mm, 3,94 g
tém.0/0
Hám - královská mincovna 1300 - 1726 / Emanuel Leminger 1846 - 1931, b.l.(1932), Sign., Bronz 55 mm
Plzeň
Obchodní a živnost. komora v Plzni - Za zásluhu, b.l. Symboly průmyslu a obchodu, německý opis / měst.znak nesený andělem, český opis, Nesig., Punc.,Ag 44 mm, 30,04 g
Praha - medaile zemské jubilejní výstavy 1891
Česká upomínková medaile firmy Fritsche-Thein, 1891 Sedící Čechie čelně, opis / průmyslový palác, atrib. průmyslu, Nesign., Sn 38 mm, ŠFP.28e_orig.raž.ouško
Schmiedeberg (Kovářská u Kadaně)
Spojený zemský spolek, b.l. - za 10 let členství (německy) Ve středu "10" v opisu a vavřínovém věnci v kosočtverci Zelenobílý smalt, 45x45 mm_orig.závěsné ouško