Stužka pro Řád Železné koruny - III.stupeň, původní, trojúhelníková, velmi dobře
zach.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.HMA, nep.kor., patina, původní stuha
1/1/2
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A (Winter a Adler), pěkná patina, původní stuha
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.W&A, pěkná patina, původní stuha
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, Puncov. Ag, dr.hr., dr.rysky, původní stuha
2/2/1
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., bez stuhy
Bronzová medaile za statečnost, Marko.236a, VM1.5-XII-E, Sign.Kautsch, nepůvodní stuha
Medaile za první zranění, VM.43-b, Marko.420, nep.kor., pěkná patina, původní stuha
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky s portréty osob
Fr.Josef I., Wilhelm II., Mehmed V. a Ferdinand I. Bulharský 1915, Sign.K.Schwartz, postříbřený mosazný plech 33x33 mm se zavíracím špendlíkem
Arciv. Karel, archanděl Michael a svatý Štěpán, 1916, Sign. Kautsch/Winter-Adler, zinek 33x37 mm s oprav. zavíracím špendlíkem
1-
Generálplukovník Pflanzer-Baltin 1914 - 1916, Sign. Brüder Schneider-Wien, zinkový plech 33x43 mm s opraveným zavíracím špendlíkem
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky armád a skupin
11.armáda - Tyroly 1916, Sign.Gürschner-Wien, zinkový pech 34x37 mm s nepůvodní jehlicí
Bojová skupina arciv. Josefa 1916/1917 - maďar. opis, Sign.Marton-Budapest, lakovaný zinek 35x55 mm s nepůvodní jehlicí
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky dělostřelectva
Náboje pro dělo a kulomet, věnec a ozubené kolo 1914- 1917, Sign.Brüder Schneider, zinkový plech 32x40 mm s opraveným zavíracím špendlíkem
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky domobrany
Tyrolská domobrana (Landesverteidigung) 1915, Sign. Gurschner, zinkový plech 31x37 mm s nepůvod. jehlicí
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky pěchoty
28.pěší pluk - "Pražské děti", Sign.Karnet-Kyselý, smaltovaný bronz 17x27 mm s jehlicí
21.střelecký (horský) pluk, Sign.Gurschner, postříbř. mosazný plech 24x36 mm s nepůvodní jehlicí
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky regionální
Bosnien, Hercegovina, Dalmatien 1916, Sign.Gürschner- Wien, bronzový plech 31 mm s nepůvodní jehlicí
Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé
Válečný poškozenec b.l., Nesign., železný plech 22x28 mm s nepůvodní jehlicí