Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815
5 Frank 1813 A, Paříž, KM.694.1 (Ag900), 24.921g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
5 Frank 1812 I, Limoges, KM.694.7 (Ag900), 24.911g, mírně just., dr.hr., vlas.rysky
1/2 Frank 1808 W, Lille, KM.680.14 (Ag900), 2.440g, just., dr.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Francie, Karel X., 1824 - 1830
1/4 Frank 1828 A, Paříž, KM.722.1 (Ag900), 1.279g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
10 Centimes 1827 H, La Rochelle pro franc. kolonie, KM.11.2 (bronz), 19.006g, nep.nedor., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Francie, Ludvík Filip, 1830 - 1848
1/4 Frank 1845 W, Lille, KM.740.13 (Ag900), 1.264g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Francie, II.republika, 1848 - 1852
5 Frank 1849 A, Paříž, KM.761.1, 24.929g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1867 BB, Strasbourgh, KM.799.2 (Ag900), 24.798g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Francie, III.republika, 1871 - 1940
2 Frank 1920 bz, Paříž, KM.845.1 (Ag835), 10.011g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Frank 1917, Paříž, KM.844.1 (Ag835), 5.010g
Gdaňsk - město
5 Gulden 1923, KM.147 (Ag750), 24.996g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
2 Gulden 1932, KM.155 (Ag500), 9.997g, dr.hrany ražbou, dr.škr., rysky, pěkná patina
Guernsey, George V., 1910 - 1936
1 Double 1929 H, KM.11 (bronz), 2.311g, skvrnka
Irsko, George III., 1760 - 1820
10 Pence 1805 - token, KM.Tn3 (Ag), 4.080g, nep.hr., dr.rysky, patina
Itálie - Římská republika, 1848 - 1849
3 Baiocchi 1849 B - číslice 3 nahoře rovná, Bologna, KM.23.2, 23.850g, vada mater., dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Itálie - Neapol a Sicilie, Ferdinand II., 1830 - 1859
10 Tornesi 1848, Cr.148a (měď), 33.266g, hr., rysky, pěkná patina
Liechtenstein, Johann II., 1858 - 1929
5 Koruna 1900, Y.4 (Ag900, pouze 5.000 ks), 23.980g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
5 Frank 1924, Y.10 (Ag900, pouze 15.000 ks), 24.974g, nep.hr., nep.rysky, dr.škr. R!
Lotyšsko, I.republika, 1918 - 1940
5 Lati 1931, KM.9 (Ag835), 24.973g, dr.hr., dr.rysky
5 Lati 1931, KM.9 (Ag835), 25.014g, nep.rysky, skvrnky, téměř