Braun Rudolf, 1830 - 1899
Zemská kulturní rada pro král. České - Za zásluhy, b.l. Český znak v ozdobném štítu, něm.opis / něm. nápis ve věnci Sign., Patin.Cu 46 mm_dr.skrvny
Hám Anton, 1899 - 1965
Menší medaile - oživenie kremnického baníctva, 1934 Klečící sv.Kateřina, znaky, opis / havíři v dole, znak opis, Sign., Punc., Ag 987/1000, 30 mm, 10,02 g
Menší medaile - oživenie kremnického baníctva, 1934 Klečící sv.Kateřina, znaky, opis / havíři v dole, znak opis, Sign., Pozlac.Ni 25 mm, 6,05 g, Aurea.M8c
Harcuba Jiří, 1928 -
Skloexport - 30 let podniku 1948 - 1978 Sign., Tombak 60 mm
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - Na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 Poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag 500/1000, 28 mm, 13,6 g
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Karel IV. 1346 - 1378 - Universita Karlova 1348, 1978 Poprsí Karla IV. čelně mírně zleva, po stranách 2 znaky, opis / korunovační scéna, opis, Punc.0.900, Ag 38 mm, 24,59 g
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
200. výročí tolerančního patentu, 1781 - 1981 Kalich před otevřenou knihou, opis / pohled na budovu, opis Sign., Bronz 50 mm
Myslbek J.V. a Stehlík J.
Obchodní a živnostenská komora v Praze, b.l.#Ag Poprsí Merkura zprava, opis / Dětská postava drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., Punc. Ag 50 mm, 61,95 g
Obchodní a živnostenská komora v Praze, b.l.#Br Poprsí Merkura zprava, opis / Dětská postava drží korbel, kladivo a sekáč, Sign., Bronz 50 mm, 59,68 g
Oppl Vladimír, 1953 -
Medaile k 400.výročí bitvy na Bílé Hoře 8. listopadu 1620 Ve dvou medailonech Ferdinand II. a Fraidrich Falcký, zdobený okraj / bitevní scéna, opis, Sign., Punc.900, Ag 70 mm, 247,11 g nákl.60 ks_orig.repre etue
Pelikán Julius, 1887 - 1969
Sochař Franta Úprka - sdružení výtvarných umělců svým členům 1932 Portrét zleva, opis / portál chrámu, opis, nápis, Bronz 50 mm
Peter Andrej, 1912 - 2003
Považská Bystrica - Považské strojárne, b.l. (1959) Atributy výroby se stojící postavou, v pozadí hory, opis, Sign., Tombak 60 mm_jednostranná
Pichl I.B., 1850 - 1923 ( ražebna v Praze )
Ústřední hospodářská spol. pro Králov.české - Za zásluhy, b.l.#Ag Korunovaný český znak ve věnci, česko-něm.opis / alegorie, opis, Sign., Punc., Ag 53 mm, 44,69 g, Dob.28, Luk.610
Prádler Jiří, 1929 - 1993
Karlova Universita b.l., Karel IV. předádá zakládací listinu, b.l. Sv.Václavu, latinský opis / v okruží korunivaný lev zleva Sign.Jiří Prádler 59, Tombak 50 mm_velká repre koženková etue s vylisovaným znak KU
Ronai Miroslav, Poldaufová Marie
Alexander Dubček - Já verím v dobro človeka, 1993 Hlava mírně zprava, opis / na glóbu slovenská vlajka a ratolest Sign., Punc.900, Ag 40 mm, 37,49 g_orig.kapsle
Scharff Anton, 1845 - 1903
Paul Krüger - president Jihoafrické republiky, b.l. Poprsí mírně zleva, nápis / větev dubu a olivy, nápis Sign., Bronz 39 mm
Schwartz Stefan, 1851 - 1923
Rakousko na světové výstavě v Paříži v r.1900 Personifikace Austrie Viribus Unitis / 6řádk.nápis pod výstavním palácem, Sign., Bronz.plaketa 52x75 mm
Stehlík Josef,
Zem. jednota obuvnických společenstev pro Čechy v Praze 2 rytíři drží W s korunkou 1390, opis / český znak ve věnci, Za práci a zásluhy o stav obuvnický, Sign., Bronz 42 mm_orig.etue
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Prof.J.Pekař - historik, poprsí zprava, nápis / korouhev a prapor, osmihrotá hvězda, 1řádk.nápis, Sign.1916 Šejnost, Bronz 059b nákl.100 ks
Karlín - na paměť 100 let pojmenování, 1817 - 1917 Svatý Václav s dítětem pod kmenem lípy, opis / český lev stojící na lodi, opis, Sign., Bronz 40 mm (nákl.neuveden), Bo.128b