Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný spojař - typ 1951 - číslo 10223, Bartko.9, Krubl.tab.24/11 (text str.48)
Vzorný odstřelovač - typ 1951 - č.11489, Bartko.14, Krubl.tab.24/8 (text str.48), bílý smalt poškozen, červený smalt odstraněn
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - I.třída - nesign. - lehký typ, Bartko.1, Krubl.tab.16/3 (text.str.41), částečně setřené zlacení, v reversu přiletován upín. špendlík
Střelec z pušky - III.třída - Sign."Z" - lehký typ, Bartko.3, Krubl.tab.16/1 (text.str.41), pěkná patina
Střelec z lehkého kulometu - II.třída - Sign."HSH- Naše vojsko" - lehký typ, Bartko.4(b), Krubl.tab.16/5 (text str.43)
Střelec z lehkého kulometu - III.třída - Sign. "HSH- Naše vojsko" - lehký typ, Bartko.5, Krubl.tab.16/4 (text str.43), v reversu přiletován upínací špendlík
Střelec z těžkého kulometu - II.třída - Nesign. - lehký typ, Bartko.6(b), Krubl.tab.16 (text.str.43)
Střelec z těžkého kulometu - III.třída - Sign. "HSH- Naše vojsko" - lehký typ, Bartko.7, Krubl.tab.16 (text str.43)
Československo - letecké dekorace
AČR - specialista řízení letec. provozu - typ 1993, Krubl.tab.35/5 (text str.71), Nesign. (Kremnica), šroub, podložka, matice
Československo - hraničářské medaile a odznaky
Medaile Za zásluhy o ochranu hranic, Pulec.C.18, stužka, původní etue
Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
2.pěší pluk 1940 - Našim padlým v bojích na Marne, Agde a Loire, Sign.Szobel, patin. postř. bronz 65 mm, dole malá původní dírka R!
11.střelecký pluk Fr.Palackého 1948 - ke 30.výročí založení pluku a ke 150.narozeninám Fr.Palackého, Nesign., bronz.plech 25x32 mm s jehlicí a stužkou
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 30 let činnosti, Sign.Šmakal, postříbřený bronz 40 mm se závěsem a původní stuhou
Československo - různé
ČSTV KV - odznak Majster kraja Bratislava 1958, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 44 mm se zavíracím špendlíkem
Svazarm - odznak Za obětavou práci - I.typ - 2.třída, číslov.(10030), smalt. bronz 39x55 mm se zavíracím špendlíkem, stopy postříbření, miniatura, původ.etue
Veteránský severočeský spolek - medaile za 40 let činnosti, číslov.(60), Sign.A-FGS, jednostranný smaltovaný bronz 43x43 mm se závěsem a stuhou
Belgie
Leopold II. - záslužný civilní kříž - II.třídy, BB.95a, stuha za dlouholetou službu v administrativě, nepatrně poškozený smalt
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., zn.LA (Alexander Leisek - Litoměřice), BB.145, Laslo.13/1
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign. (patrně Alexander Leisek - Litoměřice), BB.145, Laslo.13/1