Služební kříž za 8 let - typ 1849, Marko.372b, VM.2/8-1849-B1, původní trojúhelníková stuha
Služební kříž za 12 let - typ 1890, Marko.378b, VM.2/8-1869-E, zlacený medailon bez věnce, původní stuha
Služební kříž za 6 let - typ 1913, Marko.381d, VM.2/8-1913-F, zlacený zinek, medailon bez věnce, nepůvodní stuha
Jubilejní kříž 1908 - pro vojenské osoby, Marko.402a, VM.37a, zlacený bronz, původní stuha
1/1/2
Jubilejní kříž 1908 - pro civilní osoby, Marko.403a, VM.37b, nepůvodní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, nepůvodní stuha
Mobilizační kříž 1912-1913 - letop.vyvýšené, bronz, VM.2-13-a, Marko.411a, původní stuha
Velká zlatá medaile za statečnost, jako Marko.229f, VM.1/5-X-C, zlacený bronz bez označení materiálu na hraně, nep.hr., nep.rysky, nepůvodní válečná stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Nepunc., dr.hr., dr.rys., nepůvodní stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.231a, VM1.5-X-G, Sign.Tautenhayn, Punc., původní stuha, dr.hr., dr.rysky
Čestná medaile za 25 let záslužné činnosti hasičské a záchranné, VM.36a, Marko.333, původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364a, VM1.28a, nep.hr., nep.skvrnky, nepůvodní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364d, náhradní kov (zlacený zinek), původní stuha
2/1/1
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364j, VM1.28b, v opise aversu "...OESTERREICH.KOENIG..." kulové ouško, původní stuha
Občanská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.382a, VM1.34b, nepůvodní stuha
Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383a, VM1.34a, nepůvodní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396b, VM1.32b, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Jubil. dvorní medaile 1898, Marco.400b, VM1-35-a-C, oválná bronzová medaile, původní vojenská stuha R!
Neoficiál.pam.medaile 1899 - na odhalení pomníku polního maršála arcivév. Albrechta, Nesign., zlacený bronz 33 mm s původním ouškem a stužkou, patina
Odznak Červeného kříže 1914 - 1915 - 1916, Nesign., barvený železný plech 23 mm se zavíracím špendlíkem