3.stř.pluk Jana Žižky - pamětní medaile, VM.85
4.stř.pluk Prokopa Velikého - pamětní medaile, VM.86
5.stř.pluk T.G.Masaryka - pamětní medaile, VM.87
6.stř.pluk Hanácký - pamětní medaile, VM.88
9.stř.pluk K.H.Borovského - pamětní medaile, VM.91
10.stř.pluk Jana Sladkého Koziny - pamětní medaile, VM.92
10.stř.pluk Jana Sladkého Koziny - pamětní odznak na 250.výročí soudu, Nesign.
11.stř.pluk Fr.Palackého - pamětní medaile, VM.93
12.stř.pluk M.R.Štefánika - pamětní medaile, VM.94, vlas.škr. v reversu
1.jízdní pluk Jana Jiskry z Brandýsa - rukávová nášivka na uniformu legionáře, mimořádná zachovalost!
Strojírenská rota dopravní - pamětní medaile, VM.98
39.pluk Výzvědný - pamětní medaile, VM.111
Itálie - pamětní medaile Čsl. dobrovoleckého sboru, VM.113
Karel IV. - stříbrný odznak za budování brannosti, postř.bronz, VM.162b, DOK.19b
1.revoluční pluk NSG - pamětní medaile, VM.163
Černý lev - pam.kříž odbojové organizace, VM.176c, stříbrný puncovaný Ag 800, zlacený věnec, čísl.(388)
Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu, VM.179b
Brno - pamětní medaile Národní revoluční armády, VM.182
SOPV (Svaz osvoboz. polit. vězňů) - kříž 1939 -1945, VM.212b, malá stužka, původní etue
Československo - odznaky Vzorný voják
Vzorný dělostřelec - typ 1951 - čísl.00340, Bartko.1, Krubl.tab.24/1 (text str.48)