Bavorsko, Ludwig II., 1864 - 1886
5 Marka 1874 D, KM.502, 27.744g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Bavorsko, Luitpold - princ regent
5 Marka 1911 D - 90.narozeniny, KM.518, 27.729g, nep.hr., patina
3 Marka 1911 D - 90.narozeniny, KM.517, 16.699g, ražba z leštěného razidla
2 Marka 1911 D - 90.narozeniny, KM.516, 11.074g, patrně ražba z leštěného razidla, vlas.škr.
Bavorsko, Ludwig III., 1913 - 1918
20 Marka 1913 - zkušební ražba, Sign.G (K.Goetz), 22mm, 4.232g, KM.neuvádí, dr.hr., pěkná patina R!
10 Marka 1913 - zkušební ražba, Nesign. (K.Goetz), 20mm, 3.601g, KM.neuvádí, nep.vada razidla, pěkná patina R!
5 Marka 1913 - zkušební ražba, Nesign. (K.Goetz), 38mm, 20.878g, KM.neuvádí, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
3 Marka 1913 - zkušební ražba, Nesign. (K.Goetz), měď 33mm, 14.229g, KM.neuvádí, nep.rysky, pěkná patina R!
Hamburg - město
5 Marka 1903 J, KM.293, 27.833g, dr.hr., dr.rysky, patina
5 Marka 1913 J, KM.293, 27.650g, nep.hr., nep.rysky, skvrny
2 Marka 1907 J, KM.294, 11.057g, nep.hr., nep.rysky, krásná patina
Hessen-Darmstadt, Ernst Ludwig, 1892 - 1918
2 Marka 1904 - jubilejní, KM.372, 11.115g, revers ražen z leštěného razidla, v aversu vlas.škr. R!
Mecklenburg-Schwerin, Fried.Franz IV., 1897 - 1918
5 Marka 1904 A - svatební, KM.334 (pouze 40.000 ks), 27.772g, ražba z leštěného razidla, nep.rysky R!
3 Marka 1915 A - jubilejní, KM.340 (pouze 33.000 ks), 16.658g, nep.hr., nep.rysky v aversu R!
2 Marka 1904 A - svatební, KM.333, 11.098g, nep.rysky
Prusko, Friedrich III., 1888
5 Marka 1888 A, KM.512, 27.707g, dírka, nep.rysky
Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918
5 Marka 1901 A - 200 let království, KM.526, 27.780g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
5 Marka 1914 A - císař v uniformě, KM.536, 27.800g, dr.hr., dr.rysky, patina
3 Marka 1910 A - Universita Berlín, KM.530, 16.655g, dr.hr., nep.rysky
3 Marka 1911 A - Universita Vratislav, KM.531, 16.637g, ražba z leštěného razidla