Rusko, Alexander I.(1801-1825)
Rubl 1811 SPB/FG Cr.130_mír.nedor., tém.
Rubl 1814 SPB-MF Cr.130
Rubl 1817 SPB-PS, Petrohrad-Stupicin Cr.130
Rubl 1818 SPB/PC
-1/2+
Rubl 1819 SPB/PC Cr.130_hry.
20 Kopějka 1824 SPB/PD
2 Kopějka 1811 SPB/PC Cr. 118,6
2 Kopějka 1814 EM/HM Cr.118,3
1 Kopějka 1811 IM/MK Cr. 117,4_tém.
Děnga 1819 EM/HM
+2/1-
Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
25 Kopějka 1850 SPB/PA Cr.166_tém.
10 Kopějka 1833 EM/FX Cu Cr.141,1
Rusko, Alexander II.(1855-1881)
25 Kopějka 1878 SPB/HF
5 Kop. 1864 EM - Cu_hr.
Rusko, Alexander III. (1881-1894)
Medaile k moskevské korunovaci 1883, dvojportrét Alexandra III. a Marie Fedorovny / Carský znak a nápis S NAMI BOG sign.: Cu 52 mm 64,85 g "pozdější ražba"
Rubl 1894 AG
2/2+
5 Kopějka 1888 AG Y. 19a 1_tém.
Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
37 1/2 Rubl 1902 GR - silně zlacený (Au 24 karát) , v prsním štít ku carského orla v oválu "COPY" 30,14 g bublina
RL
1 Rubl 1897**, Brussel
1 Rubl 1897 AG