Waldeck-Pyrmont, Friedrich Karl August, 1763 - 1812
Tolar konvenční 1810 FW, KM.59, Dav.922, 28.085g, nep.hr., dr.rysky, patina, přiložen atest znalce - Hans Günther Schobner, Geisenheim, Hessen, BRD RR!
Badensko, Friedrich I., 1856 - 1907
2 Marka 1902 - 50 let vlády, KM.271 (Ag900), 11.121g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
2 Marka 1902 - 50 let vlády, KM.271 (Ag900), 11.039g, nep.hr., nep.rysky, téměř
2 Marka 1907 - úmrtní, KM.278 (Ag900), 11.058g, nep.hr., nep.rysky
Bavorsko, Otto, 1886 - 1912
3 Marka 1910 D, KM.515 (Ag900), 16.648g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
3 Marka 1912 D, Mnichov, KM.515 (Ag900), 16.652g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
2 Marka 1907 D, Mnichov, KM.511 (Ag900), 11.098g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Bavorsko, Luitpold - princ regent
5 Marka 1911 D - 90.narozeniny, KM.518 (Ag900), 27.762g, nep.hr., nep.rysky, skvrnky, patina, téměř
Bavorsko, Ludwig III., 1913 - 1918
5 Marka 1913 - zkušební ražba, Nesign. (K.Goetz), měď 38mm, 21.032g, KM.neuvádí, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
3 Marka 1913 - zkušební ražba, Nesign. (K.Goetz), měď 33mm, 11.919g, KM.neuvádí, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
3 Marka 1914 D, KM.520 (Ag900, jediný ročník), 16.642g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Brémy - město
5 Marka 1906 J, KM.251 (Ag900, pouze 41.000 ks), 27.580g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Hamburg - město
5 Marka 1899 J, KM.293 (Ag900), 27.628g, hr., dr.rysky, pěkná patina
Hessen-Darmstadt, Ernst Ludwig, 1892 - 1918
3 Marka 1910 A, KM.375 (Ag900), 16.607g, dr.hr., dr.rysky, patina
2 Marka 1904 - jubilejní, KM.372 (Ag900, 100.000 ks), 11.112g, nep.hr., nep.rysky, patina
Prusko, Wilhelm I., 1861 - 1888
5 Marka 1876 B, Vratislav, KM.503 (Ag900), 27.351g, hr., dr.rysky, pěkná patina
Prusko, Friedrich III., 1888
5 Marka 1888 A, Berlín, KM.512 (Ag900), 27.720g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918
5 Marka 1907 A, Berlín, KM.523 (Ag900), 27.713g, dr.hr., rysky, patina
5 Marka 1913 A - císař v uniformě, KM.536 (Ag900), 27.777g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
3 Marka 1910 A - universita Berlín, KM.530 (Ag900), 16.633g, dr.hr., nep.rysky, téměř