Francie, Louis Philippe (1830-1848)
5 Francs 1847 A KM 749,1_dr.úh., tém.
Francie, Napoleon III.(1852-1870)
5 Francs 1869 BB KM 799,2
-0/0-
Francie, Třetí republika (1871-1940)
5 Francs 1875 A KM 820,1
1/0-
Francie, Pátá republika (1959-)
50 Euro 2003 - EUROPA KM 1340 Ag 999 100 mm 1 kg ! (raženo 2000 ks) - hlava Evropy zlacená bublina
Itálie-Benátky, anonymní ražby z let 1571-1585
Anonymní mince gazzetta-2 soldi, ražená podle minc. zákona z 12.9. 1565
Itálie-Neapol a Sicílie, Ferdinando IV.(1759-1805)
120 Grana 1798 P/M AP Dav. 1409, KM tento roč. neuávdí _dr.hr.
+2/1
Itálie-Parma, Maria Luigia (1815-1847)
10 Soldi 1815 Cr. 27 "R"
2/2+
Itálie, Vittorio Emanuele II.(1861-1878)
5 Lire 1872 M/BN KM 8,3 "R"_škr.
5 Lire 1874 M/BN KM 8,3_hry., škr.
Itálie, Vittorio Emanuele III.(1900-1946)
20 Lire 1928 rok VI. - 10.výr.konce I.svět.války KM 70 "R" _hr., m.o.
Kypr, republika (1960-)
Ročníková sada 1982, (5, 25, 50, 100 Mils) 5 ks orig. ba lení
RL
Nizozemí - Španělské, Flandry; Charles II. (1665-1700)
Patagon 1680 Dav. 4491; KM 63
Nizozemí - West Friesland
Daalder 1639 minc. zn. lilie - lví KM 14,2_nedor.
+2/2+
Ducaton 1790/80 KM 127.3_rys., tém.
Nizozemí - Zeeland
6 Stuivers 1753 KM 90.1 "R"
Nizozemí, Beatrix (1980-)
Konvolut 108 kusů drobných mincí 1948-1962, v kroužkovém zásobní ků modré barvy o 10 listech, každá mince v karton. rámečku _zásobník tém. N, mince RL-1
Norsko, Haakon VII. (1905-1957)
2 Kroner 1906 - výročí samostatnosti KM 363 "RR"
Polsko, Jan Albrecht (1492-1501)
1/2 Groš korunní b.l., zn.růžice Krakov Gum.545; Kop. 386
0/0-
1/2 Groš korunní b.l., zn.růžice Krakov Gum.545; Kop. 386 _tmavá patina