Frankfurt - město
2 Tolar spolkový 1861, KM.365 (Ag900), 37.001g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Tolar spolkový 1860, KM.360 (Ag900), 18.507g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Hamburg, František II., 1792 - 1806
32 Schilling 1795 OHK, KM.229 (Ag750), 18.258g, nep.rysky, patina R!
Hannover, Georg IV., 1820 - 1830
2/3 Tolaru 1825 C, Clausthal, KM.140 (Ag750), 13.018g, dr.hr., dr.rysky, dr.škr., patina, téměř
Hannover, Wilhelm IV., 1830 - 1837
Tolar 1834 B, Hannover, KM.164 (Ag750, pouze 44.000 ks), 22.065g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Hannover, Ernst August, 1837 - 1851
Tolar 1839 A, KM.182 (Ag993), 16.808g, mírně just., nep.hr., nep.rysky
Tolar 1842 A, Clausthal, KM.197.1 (Ag750), 22.172g, dr.hr., dr.rysky, vl.škr., patina
Tolar 1848 B, KM.208 (Ag900), 22.261g, nep.hr., vlas.rysky, skvrnky, téměř
Tolar 1848 A, Clausthal, KM.197.1 (Ag750), 22.150g, dr.hr., dr.rysky, skvrny, patina
Tolar 1849 B, Hannover, KM.208 (Ag750), 22.097g, dr.hr., vlas.škr., dr.rysky, patina
Tolar 1850 B - výtěžkový, KM.209.2 (Ag750), 22.239g, nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina
Hessen-Kassel, Wilhelm II., 1821 - 1847
Tolar 1835, KM.587 (Ag750, pouze 14.000 ks), 22.117g, nep.hr., dr.rysky, patina
Tolar 1839, KM.587 (Ag750, pouze 2.574 ks), 22.171g, nep.hr., dr.rysky, grafitti "x", pěkná patina RR!
Tolar 1841, KM.587 (Ag900, pouze 25.000 ks), 22.137g, dr.hr., dr.rysky, skvrnky, patina R!
Hessen-Kassel, Friedrich Wilhelm, 1847 - 1866
Tolar spolkový 1864, Nesign., KM.621.2 (Ag900), 18.393g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Tolar spolkový 1865, Sign.CP, KM.621.1 (Ag900, pouze 31.000 ks), 18.525g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Mansfeld-Bornstädt, Franz Maximilian a Heinrich Franz
2/3 Tolaru 1675 AB-K, Eisleben-Koburger, KM.107, 19.255g, dr.vady materiálu, dr.vady razidla, nep.nedor., nep.dvojráz, patina
Mecklenburg-Schwerin, Johann Albrecht II., 1611-1636
Tolar 1623 bz, Groien-Heinrich Hantschen, KM.57, Dav.7058, 28.262g, dr.vady materiálu, nedor., nep.dvojráz, pěkná patina RR!
Prusko - král., Friedrich II., 1740 - 1786
Tolar 1784 A, Berlín, KM.332.1 (Ag750), 21.670g, dr.vady materiálu, nedor., dr.rysky, patina
Tolar 1785 A, Berlín, KM.332.1 (Ag750), 21.671g, nep.just., nep.hr., nep.rysky, skvrnka, patina