Napoleon III. - medaile dobročinné společnosti (založ.císař. Eugenií) 1862, portrét Napoleona IV. (syna Napoleona III.) zleva / 7řádk.nápis, opis, SignStern, J.Peyre, Bronz 27,5 mm_dr.ďub. v av.
Napoleon III. - záslužná medaile všeobecné výstavy v Paříži 1867 Portét císaře zleva, opis / ve středu 2řádk.nápis CHEVALIER FR. DE FRIDAU, opis Za odměnu, Sign.H.PONSCARME F., Punc.na hr., Ag 50 mm, 65,73 g_tém.
Německo - Badensko
Friedrich I. - medaile na 34. shromáždění přírodovědců a lékařů v Karlsruhe v září 1858, portrét velkovévody, opis / zeměkoule s fázemi měsíce, na stuhách nápis, opis, Nesign., Bronz 46 mm, 52,64 g
Německo - Frankfurt
C.Voigt - F.Tiedemann (fyziolog a zoolog) - medaile k 50. jubileu udělení doktorátu 10.3.1854, poprsí zprava, latinský opis / mořská hvězdice, latinský opis, Sign., Bronz 44 mm, 40,14 g
Německo - Prusko
Friedrich II. - medaile na vítězství u Prahy 6.5.1757 Poprsí krále zprava, opis / Victorie pokořuje klečící Bohemii, opis Sign.J.G.Holtzhey, Postř.bronz 48 mm, Wu.2818, Do.4821, Ho.4970
Německo - Regensburg
Nesign. - medaile na starý císařský herberg U zlatého kříže 1890 Poprsí krále Ludvíka I. zprava, opis / pohled na náměstí, dvojitý opis Bronz 33,5 mm
Otto von Bismarck - úmrtní medaile, 30.VII.1898 Poprsí zprava, opis / 5řádk.nápis ve věnci Nesign.,, Ag 33 mm, 12,73 g_st. po oušku
Lipsko - 100. výročí bitvy národů, 1813 - 1913#Postř Památník u Lipska, písmo / vzdušný souboj orlů, opis, Nesign., Postř.bronz 33 mm
Vilém II., Frant.Jos.I. a Umberto I. - medaile na vyhlášení války, Trojportrét zprava, opis / tři znaky ve věnci, b.l. (1914), Nesign., Sn 42 mm, 28,71 g_orig.raž.ouško se závěsem
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
K.Götz - k 80.narozeninám presidenta Hindenburga, 1927#Ag Hlava zprava, opis, zn.mincovny "D" / Říšský a rodový znak, rytířské přilbice, opis, Ag 900, 36 mm, 24.8 g
Německo - DDR
Pirna - kulturní institut DDR - numismatika - výstava mincí 1976 Pohled na radnici, opis / sedící pregéř, opis MDCXXI, Nesign. Postř.bronz 40 mm, 38,45 g
Nizozemí
Ottley + Birm - domácí zvířata na postvě před domem / 7řádk.holandský nápis 1891 (vyrytý), Ag 47 mm, 38,41 g_dr.hry
Tyroly - Tannheim - sv.Kryštof přenáší dítě, opis / smaltovaná korunovaná tyrolská orlice, opis, b.l., Sign., Postř.Zn 33 mm, 12,65 g
I.N.Wirt - Petrus Metastasius (vídeňský hudebník) - úmrtní medaile 1782, poprsí zprava, opis / lyra s ratolestí a divadelní atributy, 3řádk.nápis v úseči, opis, Sign., Ag 42 mm, 26,19 g_n.hr.
Vídeňské Nové Město (Wiener Neustadt) - medaile na dostavení chrámu b.l. (1886), Chrám, opis / korunovaný městský znak v ozdobné kartuši, opis, Nesign., Ag 23 mm, 5,97 g
Vídeň - školní oddělení pro společenství kadeřníků, b.l. Ženská hlava zleva, opis / věnec po obvodu, Sign., Postř.bronz 44 mm
R.Marschall - k stému výročí slavné bitvy u Aspern 1809 - 1909 Ležící lev zleva, 7řádk.nápis / 5řádk.nápis, vydala Rak.společnost pro mince a medaile ve Vídni, Postř.med.54 mm, 63,05 g
K.Chodzinski - generál Edvard Böhm Ermolli - na dobytí Lvova 22.6.1915, poprsí generála čelně, opis / panorama města se znakem, opis, Sign., Potsř.med. 70 mm, 99,89 g:_orig.etue
Sign. HK - za 35 let služeb pro národní hospodářství, b.l. (cca 1930) Rakouská orlice, opis / 3řádk.nápis, opis, věnování E.Znamerovi Sign., Punc.900, Ag 61 mm, 78,01 g
Innsbruck - medaile k 50.výročí teologického konviktu 1858 - 1908 Svatý Nikolai žehná převora, opis / Kristus na obláčku žehná klášteru Bronz 40 mm, 23,62 g, Serfas.22_orig.soudkov.ouško