Korunová měna, údobí let 1892 - 1918
Koruna 1899, 5.016g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Koruna 1900, 5.042g, dr.hr., nep.rysky
Koruna 1901, 4.975g, nep.hr.
Koruna 1902, 4.984g
Koruna 1903, 4.998g
Koruna 1905, 5.003g, hr., nep.úhoz, vlas.rysky R!
Koruna 1907, 4.937g, nep.hr., nep.rysky, vlas.škr., pěkná patina RR!
Koruna 1907, 4.960g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina RR!
Koruna 1914 - vítězná - zkušební ražba - hlava zprava a opis/ hrdina bojuje s hadem, nápis, Nesign.(Goetz), měď 23mm, 4.329g, Morav.112.2, pěkná patina, tém. RR!
Koruna 1892 KB, 4.979g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Koruna 1894 KB, 5.000g, nep.hr.
Koruna 1896 KB, 4.994g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
20 Haléř 1892, 3.927g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Haléř 1899, 1.579g, pěkná patina R!
Haléř 1916 - nový znak, 1.600g, krásná patina
Haléř 1903 KB, 1.672g, pěkná patina, téměř R!
Anhalt-Bernburg, Alexander Carl, 1834 - 1863
Tolar 1846 A - výtěžkový, KM.84 (Ag750, pouze 10.000 ks), 22.221g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Anhalt-Dessau, Leopold Friedrich, 1817 - 1871
Tolar spolkový 1858 A, KM.20 (Ag900, pouze 27.000 ks), 18.342g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Bavorsko, Maximilian III. Josef, 1745 - 1777
Tolar 1758 - Madona, Mnichov, KM.500.2, Dav.1952, 27.858g, mírně just., dr.hr., dr.rysky, tmavá patina
Tolar 1768 - Madona, Mnichov, KM.519.1, Dav.1953, 27.701g, nep.just., dr.hr., dr.rysky, tmavá patina