Novoražby a repliky
Německo - Friedberg, Tolar 1766 s tit. Josefa II., KM.72 Punc.835, Ag 42 mm, 28,4 g_novoražba z r.1978
Německo - Goslar - 1/2 Tolar 1705, s tit.Josefa I. Punc.1000, Ag 38 mm, 14,85 g_novoražba z r.1979
Německo - Hamburg - 48 Schilling 1761, s tit. Fr.Lotrinského Punc.1000, Ag 43 mm, 30 g_novoražba z r.1976
Německo - Hamburg - 16 Schilling 1789, s tit. Josefa II. Punc.999,9, Ag 30,5 mm, 6,78 g_novoražba z r.1981
Německo - Josef I.- oválná medaile 1706 Portrét zprava, lat.opis / pohled na město, lat.opis, nápisa na hraně Ag 29x34 mm, g_novoražba z r.1987
Německo - Norimberk Tolar 1765, s tit.Josefa II. Punc.835, Ag 42 mm, 27,92 g_novoražba z r.1974
Prusko Friedrich II. Tolar 1741, Punc 925, Ag 40 mm, 28 g_novoražba
Rakousko Ferd.I. Pfunder 1527, Vídeň, raž.v r.1966 Znač. A 900, Ag 12.35 g
Velká stříbrná medaile za statečnost, Postř.bronz, 40 mm, 25,14 g VM.1/5-X-E, Marko.230c_orig.ouško bez stuhy
Čestné vyznamenání za zásluhy o Červený kříž, VM-14-B-4, Mar.161a stříbrný, II.třída_s válečnou dekorací orig.etue
Odznak českoslov.partyzána, VM.III/22_šroubovací orig.etue
1-
Medaile za zásluhy o obranu vlasti ČSSR, VM.IV.43-II _orig.stuha
Francie, III.republika, 1871 - 1941
Čestná medaile za práci, sign.G.Marey udělena: Pinart Edmond 1913, Ag_nepůvodní stuha
Liechtenstein Johann, 1858 - 1929
Jub.medaile na 50 let vlády 1858 - 1908 Portrét knížete zprava, opis / 4řádk.nápis pod větví stromu Sign.Hujer, Bronz 37 mm_orig.stuha
0/0/0
Německo - III.říše
Kříž mateřství - I.třída, Nimmergut.3513, II.typ (zlacený)_orig.stuha
Kříž mateřství - II.třída, Nimmergut.3514, II.typ (stříbrný)
Kříž mateřství - III.třída, Nimmergut.3515, II.typ (bronzový)
Železný kříž 1813 - 1939 - I.třída, Nim.3822/2 _na sponě značeno "51" pozdější ražba
Rusko
Mikuláš II. - Ag pamětní medaile na korunovaci cara v Moskvě 14.V.1896, Ag 28 mm, 11,47 g, Čep.916_orig.raž.ouško
Srbsko
Stříbrná medaile Za chrabrost Miloše Obiliče 1913, obecný kov postříbřený, 36 mm, 20,59 g, Mar.43_orig.ouško bez stuhy