Česká republika - emise Dukáty čes. králů a královen
Fojtů - 2 Dukát 2016 - Vladislav II. - poprsí zprava, opis / replika dukátu, vročení, Sign., Au986, 25mm, 7.072g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/150 RR!
Fojtů - Dukát 2016 - Vladislav II. - poprsí zprava, opis / replika dukátu, vročení, Sign., Au986, 20mm, 3.516g, kapsle, etue, certifikát, číslo 87/250 RR!
Fojtů - Sada 10,5,2,1 Dukát 2017 - Marie Terezie, Sign., Au986, 34.976g, 17.504g, 7.012g, 3.537g, 4x kapsle, společná etue, certifikát, číslo 25/40 RR!
Česká republika - medaile Zlatá koruna, 1993 -
10-dukátová medaile 2016 - 700 let narození Karla IV. - hlava zprava, znaky, opis / pohled na Prahu, písmo, Punc., Au986, 42mm, 34.265g, kapsle, etue, 19ks, č.18
5-dukátová medaile 2016 - 700 let narození Karla IV. - hlava zprava, znaky, opis / pohled na Prahu, písmo, Punc., Au986, 35mm, 17.319g, kapsle, etue, 19ks, č.18
2-dukátová medaile 2016 - 700 let narození Karla IV. - hlava zprava, znaky, opis / pohled na Prahu, písmo, Punc., Au986, 25mm, 6.919g, kapsle, etue, 62ks, č.8
Česká republika a Slovenská republika
Sada medailí 2016 - 700 let narození Karla IV. - 10,5,2,1 Dukát, Au986, 35.06g, 17.56g, 7.04g, 3.51g, luxusní etue, 4x certifikát, 4x osv. puncov. úřadu SR
Irán
Medaile na svatbu a korunovaci císařovny Farah 1968 - dvojportrét, opis / svatební obřad, opis, Sign., Punc., Au900, 38mm, 24.804g, nep.rysky
Střední Evropa - Bojové, 2.-1. stol. př.Kr.
AR Obol - typ Zemplín - stylizovaný "ptačí" kůň, drobné kuličky / oblý hrbol, 8mm, 0.689g, G-K.224, pěkná patina R!
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AR Tetradrachma - typ Baumreiter - stylizovaná hlava zprava / stylizov. jezdec na koni zleva, Göbl.129/5, Lanz.424, 22/20 mm, 13.155g, exc., nedor., patina R!
AR Tetradrachma - typ Kugelwange - hlava zprava / kůň zleva, Göbl.193/1-var., Lanz.465, 21/20 mm, 11.763g, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
AR lehká tetradrachma - typ Zweigarm - kůň doleva, jezdec nahrazen dvěma tečkami / oblý hrbol, Lanz.597, 23mm, 6.793g, pěkná tmavá patina
Bithynie, Prusias I., 228 - 185 př.Kr.
AR Tetradrachma, hlava Hanibala zprava / stojící Zeus zleva, nápisy, monogramy, podobná jako SG.7259, BMC.13.209.1, 13.634g, Beckerovo falzum, patina RR!
Egypt, Ptolemaios X. Alexander, 106 - 88 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Ptolemaia I. doprava / orel sedící na blesku doleva, monogramy, 12.(9.) rok vlády (= 106/105 př.Kr.), SG.7940, Noe.315-316, 13.471g
C.Servilius Vatia, 127 př.Kr.
AR Denár, hlava Romy zprava, lituus, nápis "ROMA.X." / souboj dvou jezdců, nápis "C.SERVEIL.", Alb.1002, Crawford.264/1, dr.úhoz, pěkná patina
Antonia - pamětní ražba za Claudia
AE Dupondius, Av:"ANTONIA.AVGVSTA."/ Rv:"TI.CLAVDIVS. CAESAR.AVG.P.M.TR.P.IMP.S.C.", stoj. Claudius, S.496, RIC.92 - mincov. Řím - ražen 41 - 50, mírně kor. R!
Traianus, 98 - 117
AE Sestercius, Rv:"SENATVS.POPVLVSQVE.ROMANVS.FORT. RED.S.C.", sedící Fortuna, S.901, RIC.651 - mincovna Řím - ražba z let 114 - 117, nedor., mírně kor., pat.
Traianus - restituční ražba za Traiana Decia
AR Antoninianus, Rv:"CONSECRATIO." velký oltář, S.929, RIC.86a - mincovna Řím - ražba z let cca 250 - 251, nep.napr.okraj, pěkná patina
Antoninus Pius - posmrtná ražba za Traiana Decia
AR Antoninianus, Rv:"CONSECRATIO.", velký oltář, S.1210, RIC.90 - mincovna Mediolanum - ražba z let 250 - 251, oválný střížek, pěkná patina R!
Faustina starší, manželka Antonina Pia
AE As, Rv:"AVGVSTA.S.C.", stojící Vesta, RIC.1180, podobný jako S.1271 - mincovna Řím - posmrtná ražba po roce 141, patina
-2/2-