Olomouc
Sign.VN/SV-BT - obnovení Palackého university 1971 - poprsí zleva, latinský opis / 8-řádkový český nápis a lipová snítka, patinovaný bronz 60 mm, původní etue
Pardubice
Reklamní jeton - 40 pardubických Fortun 2013 - znak města, opis / socha Fortuny, nominál "40", opis, Nesign., mosaz 30 mm, patina, téměř
Plzeň
Reklamní jeton - 40 plzeňských andělíčků 2012 - měst. znak, opis / andělíček, opis, Sign.PV, mosaz 30 mm
Praha
Hájek - pohled na Karlův most, Malou Stranu a Pražský hrad, nápis, b.l., Sign., bronzový plech 90x54 mm se čtyřmi upínacími patkami
Upomínka základ. kamene Národního divadla 16.V.1868 - budova Národního divadla / nápis ve věnci, Nesign., cín 38 mm, Don.4915, původní ouško odstraněno, rysky
Velké Národní divadlo v Praze, dvojitý opis / nový most pražský, dvojitý opis, Nesign., cín 40 mm s původním raženým ouškem, hrany, poškrábaný revers
1/2
Bratřím Čechům americkým k milé upomínce 1885 - Národní divadlo, český opis / znak USA, český opis, Sign.Kříž, cín 37mm, 10.785g, jako Don.5018, patina
Národní divadlo, opis / Pražský hrad, znak, lipové snítky, nápis, b.l. (patrně 1868/1968), Nesign., patinovaný bronz 38 mm s původ. raženým ouškem, téměř
Akademie výtvarných umění 1795/1970 - Pegas zprava, podpisy profesorů / 5-řádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 70 mm, zlacená hrana, původní etue
Vít - 100 let Národního divadla 1883/1983 - budova Národního divadla, opis / znak, mapa, lipové snítky a opis, Sign., mosaz 30 mm, skvrnka
Jan Pavel II. - návštěva v Praze 1990 - poprsí zleva, opis / Pražský hrad, stylizovaná voda, nápis a opis, Nesign.(Jan Bradna), patin.bronz 60 mm, původní etue
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Chaura a Abraham 1895 - Čeněk Gregor, protektor výst. mírně zleva, opis / pohled na Malé náměstí, nápis na stuze, cín 33x33 mm s původním raženým ouškem, skvrny
Stojící sv. Václav, opis / Průmyslový palác, králov. koruna a opis, 1895, Nesign., cín 31 mm s původním raženým ouškem a stužkou, patina
Příbram
Uranové doly Příbram - 30 let podniku 1949/1979 - horník a písmo/ těžní věž a pohled na město, Nesign., patinovaný bronz 50 mm
Žatec (Saaz)
Jednota pěstitelů chmele - Za zásluhy o chmelařství b.l. - personifikace Republiky, chmel, opis / chmel nad globem, opis, Nesign., bronz 45 mm, původní etue
Sign.MK - Jan Amos Komenský 1670/1970 - poprsí zleva, opisy / městská brána, vročení opis, pat.bronz 45 mm
Sign.MK - medaile na 100 let naroz. V.I.Lenina 1970 - poprsí zleva, opis / vlajky, hvězda, vavřínový věnec a nápis, patinovaná měď 46 mm, téměř
Svatá Anežka Česká - patronka Charity 1989 - korunov. poprsí čelně, opis, Nesign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, původní etue
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Šimonovský - jednostranná litá medaile 1919 - poprsí zprava, opis, Sign., patinovaný zinek 65 mm, Fl.3, Nov1.1.21a, mírně prohnutý R!
1-
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, v Rv. vada střížku
0/1