Nouzovky německých měst a obcí
Usingen - 10 Fenik 1917 - zinek 20 mm, pěkná patina
Worms - 10 Fenik 1918 - zinek 21 mm, pěkná patina
Nouzovky rakouských měst
Wien, Spar und Consumverein - 1 Kreuzer b.l., železný plech 17 mm
Nouzovky vojenských zajateckých táborů
Reichenberg (Liberec) - 2 Haléř b.l., zinek 17 mm, pěkná patina
Odznaky
ČSR 1938 - II. sjezd evangelíků, Sign.Mincovna Kremnica, postříbřený bronz 22x33 mm s jehlicí
Československo 1937 - Vánoční strom Republiky, Nesign., barvený mosazný plech 14x25 mm s jehlicí
Kutná Hora 1928 - Všeobecná krajinská výstava, Nesign., masivní bronz 30x30 mm se zavír. špendlíkem
Mladá národní jednota (odnož strany Národní jednota pro mládež), Sign.Kremnica, postříbř.bronz 10x20 mm s jehlicí
Praha 1936 - XIII. sjezd veleobce sdružených obcí baráčníků, Nesign., bronzový plech 35x53 mm se zavíracím špendlíkem
Ústředí kroj.jízdy a družiny čsl.baráčníků v ČSR, Nesign., masivní měď 21x38 mm se zavíracím špendlíkem
Železný Brod 1930 - pamětní odznak (patrně výstavní) 8.VI.-10.VIII., Nesign., mosaz s vloženým oranžovým sklem 33x16 mm, zavírací špendlík
Orelské medaile a odznaky
Členský odznak b.l., Nesign., částečně smaltovaný bronz 15x25 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem
Praha 1934 - slet orelské župy Pospíšilovy 16.-17.6., Nesign., bronzový plech 23x27 mm se zavír.špendlíkem
Porcelánové nouzovky
Sasko - 20 Fenik 1921, hnědý, 19mm, Fra.141.1
Sasko - 50 Fenik 1921, hnědý, 22mm, Fra.143.1
Sasko - 1 Marka 1921, hnědá, 24mm, Fra.145.1
Skautské medaile a odznaky
Svojsík A.B. - 35 let českého skautingu 1911-1946, Nesign., bronzový ovál 30/50 mm se zavír.špendlíkem
1-
Sokolské medaile a odznaky - všesokolské slety
Praha 1912 - VI.všesokolský slet, No.VI.14a, Sign.Karnet-Kyselý-Žižkov, hliník 19x28 mm s jehlicí
Praha 1938 - IV.středoškolské sletové hry, Nov.X.6a, Sign.Štábla, bronz 36 mm se zavíracím špendlíkem
Praha 1938 - X.všesokolský slet - žactvo, No.X.9a, Sign.Kužel-Provazník, bronz 21x30 mm se zavíracím špendlíkem a stužkou